ســوالات متــداول

سوالات مرتبط با صاحبان بار

هزینه حمل و نقل کالا بسته به وزن، اندازه، نوع کالا و مسافت حمل و نقل متفاوت است. برای اطلاع از هزینه دقیق، لطفاً با ما تماس بگیرید و جزئیات کالا و مسیر حمل و نقل را اعلام کنید تا به شما معرفی بهتری ارائه دهیم.
در حال حاضر، فوتاب در تهران، حومه تهران و استان البرز خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد.
شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اندروید یا وب سایت فوتاب، با انتخاب دقیق فاکتورهای مختلف باربری مانند نوع ماشین، تعداد کارگر، مسیر و … پیش فاکتور و مبلغ نهایی را مشاهده کنید.

شما می توانید بر اساس نوع، وزن و بسته‌بندی بار نوع حمل را انتخاب نمایید انواع بارها به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

بار سبک (از وزن 100 کیلو گرم -2تن): از وانت بارها جهت حمل استفاده می شود

بار نیمه سنگین (از وزن 2تن تا 6تن): کامیون، خاور، هیوندا، ایسوزو و کامیونت استفاده می شود.

بار سنگین (از وزن 6تن تا 22تن): از تریلر، کفی، چادری، ترانزیت، ده تن (کامیون تک : بارهای تا 10 تن را جابه جا می کند)، ده چرخ (کامیون جفت:بارهای تا 15 تن جابه جا می کند)، یخچالی، تانکر، بونکر

البته جهت حمل بار علاوه بر وزن به نوع بار نیز بستگی دارد.

بارهای مایعات توسط تانکر وبارهای سیمان از طریق بونکر جابه جا می شود.

کلیه صاحبان بار و صنایع کشور با اعلام بار خود در سراسر ایران می توانند از مزایای بیمه بار سامانه هوشمند فوتاب برخوردار گردند و کلیه بارهای برون شهری بعد از ثبت توسط کاربران و هنگام بارگیری بیمه خواهند شد
زمان تحویل کالا بسته به فاصله مسافت و نوع خدمات حمل و نقل تعیین می‌شود. ما با تلاش برای حمل و نقل سریع و ایمن، سعی می‌کنیم کالای شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد موردنظر تحویل دهیم.
پس از اینکه مشتری سفارش خود را در اپلیکیشن/وب سایت ثبت می‌کند، سفارش برای رانندگان ارسال می شود. هنگامی که راننده ای سفارش مشتری را بپذیرد از طریق وب سایت/اپلیکیشن و پیامک به مشتری اطلاع داده می شود. سپس راننده برای هماهنگی‌های بیشتر، با کاربر تماس خواهد گرفت. تماس راننده با کاربر، به معنی نهایی شدن سفارش خواهد بود.
بله، با استفاده از فناوری ردیابی پیشرفته، می‌توانیم به شما اطلاعات مربوط به مکان و وضعیت کالای شما در طول مسیر حمل و نقل را ارائه دهیم. شما می‌توانید به‌راحتی وضعیت کالایتان را از طریق پنل کاربری یا از طریق پیامک‌ها پیگیری کنید.

سوالات مرتبط با رانندگان

اعلام بارهای سراسری فوتاب روزانه در اپلیکیشن رانندگان فوتاب نمایش داده می شود و راننده می تواند بارهای سراسر ایران را مشاهده و پذیرش نماید و بر اساس اطلاعات تکمیلی راننده بارهای ویژه در اختیار رانندگان قرار گرفته می شود.
رانندگان با دانلود اپلیکیشن می توانند از بارهای موجود در سراسر ایران مطلع شوند هنگام پذیرش یک بار در هر شهر و استانی می توانند بار برگشت خود را هم در همان شهر دریافت نمایند
اپلیکیشن فوتاب هیچ نقشی در پرداخت کرایه شما ندارد و باید هنگام تحویل بار کرایه خود را از صاحبان بار دریافت کنید.
شما میتوانین هنگام اعلام بار اینترنتی تیک درخواست صدور بارنامه را انتخاب کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت کنند.
استفاده از برنامه اعلام بار لحظه ای فوتاب تا مشاهده 20 بار رایگان می باشد و تنها در صورتی که بخواهید محدودیتی در نمایش بار ها و خدمات آسان خدمت نداشته باشید می توانید با خرید پکیج از تمامی ویژگی های آن استفاده نمایید.
شما می توانین با خرید پکیج مناسب بسته به نیازتون، بارهای مهم را ویژه کنید تا به راننده های بیشتری پیشنهاد شود.