خدمات باربری

باربری بین شهری

بابری بین شهری فوتاب بهترین راهکار برای حمل و انتقال بار است. باربری آنلاین فوتاب، با هدف راحتی حال مشتریان و ارائه خدمات سریع و ارزان در دسترس کلیه صاحبین بار و رانندگان عزیز است.

اپلیکیشن حمل و نقل آنلاین

اپلیکیشن اعلام بار فوتاب پل ارتباطی میان رانندگان و صاحبین بار است. هر کجای ایران که هستید، به عنوان یک راننده، صاحب بار و یا یک شرکت باربری می‌توانید، بارهای خود را ثبت یا بارگیری کنید.

شرکت حمل و نقل بین شهری

شرکت حمل و نقل بین شهری و بین جاده‌ای فوتاب، با چندین سال سابقه درخشان در صنعت باربری، مخفتر است که یک فرآیند باربری آسان و بدون نیاز به واسطه را برای تمامی مشتریان خود مهیا کرده است.

خدمات اطلاعاتی

استعلام کرایه حمل بار

معمولا نرخ کرایه حمل بار توسط شرکت‌های حمل و نقل در مذاکره با صاحبان بار تعیین و توافق می‌شود. این نرخ اغلب قابل مذاکره و چانه زنی است و نوسان دارد. برای تعیین نرخ کرایه حمل بار می‌تواند از این صفحه اقدام کنید.

دریافت بیمه نامه

خرید آنلاین بیمه نامه، سریع و ایمن هست. برای خرید بهترین بیمه از فوتاب می‌تونی در یک نگاه تمام بیمه‌ها رو با هم مقایسه کنی و بعد از انتخاب گزینه مناسب، بدون درگیری با مراحل اداری صدور، بیمه‌نامه معتبر خودت‌ رو‌‌ در محل موردنظر دریافت کنی.

استعلام رانندگان و شرکت‌ها

رانندگان و یا شرکت‌هایی که در حوزه حمل و نقل جاده ای فعال هستند باید کارت هوشمند رانندگان و شماره ثبت شرکت را داشته باشند. استعلام کارت هوشمند راننده و شرکت‌ها از طریق سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام می گیرد.